Endüstriyel Mutfak Nedir?
Mutfak bir kadının en çok vakit geçirdiği alan olarak düşünülebilir. Özellikle ev hanımları için yemek, pasta, börek yapmak hobiden ziyade vazife durumunu almış gibidir. Diğer yandan mutfakta vakit geçirmeyi seven bayanlar hem hobilerini değerlendirmek hem de bir meşgale edinmek için pasta böreklerini evde yaparak internet üzerinden sunmaya çalışıyorlar. Bu hem eğlenceli hem de çok faydalı bir etkinlik.
 Mutfakta en gerekli unsur elbette fırındır. Fırınlarda yemek, pasta çeşitleri yaptığımız gibi fırınları bir şeyi ısıtmak amaçlı da kullanabiliriz. Endüstriyel mutfak ürünleri grubu içerisinde yer alan pastane fırını, evde kullandığımız normal fırınlardan doğal olarak daha farklı ve daha yüksek güçte olmakta. Sanayi tipi pasta börek fırını olarak da adını duyabileceğimiz pastane fırını, iç haznede eşit ısı dağılımını sağlayan özel baca sistemi ile ve iç sıcaklığı gösteren saat ve çift temperli cam özellikleri ile pasta, börek ve poğaça gibi unlu mamul yapmak için kullanılan, büyük ebatlardaki fırınlardır.
 Birçok markanın üretim kataloğunda bulunan poğaça fırını pastanelerde vakit kazanmada oldukça faydalı işler sağlıyor. Buharlı, gazlı, empero gazlı, tüplü ve elektrikli olmak üzere ve tepsi sayısı isteğe göre seçilebilecek, pişirme şekli konveksiyon el ve konveksiyon el+ nemli olmak üzere pastane fırını çeşitleri bulunmakta.
 Pastanelerde oldukça işlevsel özelliklere sahip pasta börek poğaça fırınları kullanılmaktadır. Pastane fırınlarını güvenilir marka ve ürün garantisi ile sitemizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın